Kobczyk i Pluszcz

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Posiadamy zarówno produkty gotowe takie jak pościel, ale również szyjemy tekstylia na wymiar, który Państwo podacie podczas zamawiania produktu. Produkt ten zostanie dla Państwa przygotowany z najwyższą starannością i wysłany w ciągu 4-7 dni roboczych.

Podwiązki do zasłon

Tanie podwiązki do zasłon

Odmień swoje wnętrze i dodaj mu elegancji upinając zasłony pięknymi podwiązkami. Za pomocą podwiązek uatrakcyjnisz swoje zasłony oraz dodasz szyku całej aranżacji okna. 

Podwiązki do zasłon znacznie wpływają na wygląd całego wnętrza, potrafią odmienić nawet klasyczne, nie rzucające się w oczy białe zasłony i zmienić je w wyjątkową, wyszukaną dekorację okna. Nieupięte, swobodnie opadające na ziemię zasłony i firany mogą wyglądać ładnie, ale jeśli chcesz, aby wnętrze prezentowało się efektownie, oryginalnie i gustownie najlepiej będzie zdecydować się na podwiązki. Upinając zasłony podwiązkami wpuścisz do swojego wnętrza promienie słoneczne, rozświetlisz je wprowadzając przyjemny, ciepły nastrój. Upięte w ten sposób zasłony odkryją również widok za oknem, pozwolą cieszyć się nim i jednocześnie powiększą optycznie wnętrze, dodając mu naturalnego uroku. Podwiązki do zasłon same w sobie są doskonałym elementem dekoracyjnym. Przyjemne, kontrastujące z zasłoną kolory i wzory przyciągają wzrok. Zasłony upięte podwiązkami wyglądają bardzo efektownie - podkreślają urodę zasłon, ale również samych okien. Proste kąty okiennych ram są złagodzone przez delikatne łuki zasłon upiętych podwiązkami. Wnętrze nabiera romantycznego, delikatnego charakteru i wygląda na starannie wykończone. Podwiązki są jednocześnie bardzo praktycznym rozwiązaniem - pozwalają podtrzymać zasłony, gdy nie ma potrzeby zasłaniać okien oraz chronią je przed blaknięciem. Doskonale nadają się do salonu, jadalni, sypialni czy pokoju dziecięcego.

Bogata oferta wzorów i kolorów pozwala na wybór idealnie dopasowanej podwiązki. Posiadamy w ofercie motywy kwiatowe i geometryczne, wzory delikatne i wyraziste w wielu kolorach do wyboru. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na podwiązkę w kolorze zasłony, stawiając na klasykę i prostotę lub wybrać kontrastujący z zasłoną kolor i wzór podwiązki, tym samym wprowadzając do swojego wnętrza powiew świeżości i charakteru. Pomimo, że podwiązka do zasłony jest niedrogim elementem dekoracyjnym, potrafi odmienić wygląd całego wnętrza i wprowadzić w nim wymarzony klimat.

Nasze podwiązki do zasłon mają doszyte troki umożliwiające zamocowanie podwiązek na haczyku przymocowanym do ściany, dzięki czemu podwiązki zakłada i zdejmuje się bardzo szybko i sprawnie. Niezbędne jest wcześniejsze zamocowanie haczyków, które również są dostępne w naszej ofercie. Każda podwiązka ma długość 70 cm, szerokość 12 cm w najszerszym miejscu oraz 6 cm w najwęższym. 

Podwiązki do zasłon

Aktywne filtry