Kobczyk i Pluszcz

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Posiadamy zarówno produkty gotowe takie jak pościel, ale również szyjemy tekstylia na wymiar, który Państwo podacie podczas zamawiania produktu. Produkt ten zostanie dla Państwa przygotowany z najwyższą starannością i wysłany w ciągu 4-7 dni roboczych.

Na szelkach

Nowoczesne zasłony na szelkach

Nowoczesne zasłony na szelkach

Elementy wystroju wnętrza tworzą spójną kolorystycznie i stylistycznie całość, zachwycającą indywidualnym dopasowaniem. Od inwencji właściciela zależy, w jakim stylu zostanie urządzone pomieszczenie. W takich wnętrzach, jak salon, sypialnia i pokój dziecięcy integralną częścią aranżacji jest wystrój okien, dlatego przed dokonaniem wyboru w zakresie przesłon, warto zaplanować styl i kolorystykę. Koniecznie trzeba również wybrać je pod kątem trybu funkcjonowania w danym pomieszczeniu oraz pozostałych elementów aranżacji.

Nowoczesne zasłony do salonu, sypialni, pokoju dziecka

Aby optycznie ocieplić wnętrze i dodać mu przytulności, warto zastosować zasłony na szelkach, wykonane z modnego materiału. Gustowne zasłony na szelkach doskonale prezentują się na oknach, sięgających podłogi. Okna tarasowe można przesłonić przed wzrokiem sąsiadów, blaskiem słońca lub księżyca oraz insektami, próbującymi znaleźć drogę do wejścia. Wykonane z najwyższą starannością zasłony na szelkach, mogą ozdobić wnętrze oraz zwiększyć jego użyteczność. Nowoczesne zasłony na szelkach, przedstawione w ofercie, prezentują najmodniejsze wzory, odpowiednie do wnętrz, urządzonych w modnym klimacie. Dobierając wzór, pasujący do charakteru pomieszczenia, dopełnimy efektu dekoracyjnego.

Nowoczesne zasłony, a firany

Zasłony na szelkach w nowoczesnym wnętrzu mogą stanowić jedyny element wystroju okna. Często jednak łączymy je z firanami, które powinny stylem oraz rodzajem mocowania pasować do zasłon. Zasłony na szelkach najlepiej prezentują się w towarzystwie firan na szelkach, wykonanych z gładkiego woalu lub rolet rzymskich, mocowanych na haczykach do ramy okiennej lub również na szelkach, do karnisza. Wśród dostępnych zasłon na szelkach znaleźć można modele, odpowiednie do każdego pomieszczenia oraz takie, które łatwo jest zestawić z firanami. Nowoczesne zasłony na szelkach, wykonane w jasnych barwach doskonale sprawdzą się jako jedyny element osłony okna, zasłony w ciemnych barwach najlepiej zestawiać z firanami.

Zasłony na szelkach wygodne w oczyszczaniu

Szelki są sposobem mocowania zasłony na karniszu, niezwykle wygodnym z punktu widzenia zdejmowania i zakładania. Dostępne w ofercie nowoczesne zasłony na szelkach to modele nie tylko praktyczne, ale i gustowne. Najmodniejsze wzory tkanin pozwolą stworzyć pomieszczenie, zgodne z trendami wnętrzarskimi. Dzięki doborowi dodatków w podobnej stylistyce, stworzyć można spójnie zaaranżowane pomieszczenie, w którym przebywanie będzie relaksujące.

Na szelkach

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for