Kobczyk i Pluszcz

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Posiadamy zarówno produkty gotowe takie jak pościel, ale również szyjemy tekstylia na wymiar, który Państwo podacie podczas zamawiania produktu. Produkt ten zostanie dla Państwa przygotowany z najwyższą starannością i wysłany w ciągu 4-7 dni roboczych.

Na kółkach

Zasłony na kółkach – na wymiar

Zasłony mogą występować samodzielnie oraz jako kontrastowy dodatek do firan, które zazwyczaj są śnieżnobiałe lub w kolorze ecru.

Zasłony na kółkach są elegancko wykończone – podklejone usztywnieniem w górnym podwinięciu, co ma sprawić, że będą bardziej efektownie się prezentowały. Poza tym usztywnienie sprawi, że będą łatwiejsze w obsłudze podczas przesuwania i jednocześnie cichsze, gdyż materiał stłumi niepotrzebne odgłosy z tym związane.

Dostępne są zasłony uszyte z następujących rodzajów tkanin:

- bawełna i poliester, w proporcjach odpowiednio 65% i 35%.

- OXFORD - tkanina drukowana, 100% poliester

- Velvet, - bardzo miękka i aksamitna, 100% poliester

Przygotowane przez nas zasłony mają dwa rodzaje wymiarów: 130 x 100 lub 179 na 100 i jest to tylko wielkość wyjściowa, gdyż wielkość może być dowolnie modyfikowana według indywidualnych potrzeb. Pierwsza wartość oznacza szerokość a druga długość – obie w centymetrach, istnieje oczywiście możliwość uszycia szerszej. Mają podwinięte boki 2 + 2 cm, wykończenie dołu na szerokość 10 cm oraz 8 sztuk kółek o wewnętrznej średnicy 4 centymetrów w górnym podwinięciu. Podczas podawania wymiarów, przy składaniu zamówienia, należy pamiętać o 2 cm dodatkowych, wystających górą ponad karnisz. Zasłona montowana jest na karniszu rurowym, co pomaga w dowolnym uformowaniu fałd. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy zasłony na wymiar w bogatej palecie tkanin do wyboru. Wspólnie możemy stworzyć niepowtarzalny wystrój okna, która będzie idealnie współgrał z aranżacją wnętrza. Wybór tkaniny daje możliwość harmonijnego zestawienie zasłon z dodatkami, które znajdują się w danym pomieszczeniu.

Zamówienie indywidualnie dopasowane, nawet do wyszukanych oczekiwań, wysyłamy od razu po przygotowaniu zamówienia. Cały proces wspólnego ustalania szczegółów i oczekiwanie na realizację uwieńczony zostanie zasłoną „uszytą na miarę” oczekiwań Klienta, które zrekompensowane zostanie przez uzyskanie niepowtarzalnego efektu, jaki pojawi się wokół okna – jedynego i niepowtarzalnego.

Zasłony na kółkach dodadzą szyku i elegancji oknom w każdym miejscu. Doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkania lub domu; w salonie – zarówno w oknie jak i w przy drzwiach balkonowych lub tarasowych, które mają niestandardowe rozmiary. Zachęcamy także do wystroju w apartamentach hotelowych, restauracjach, salach bankietowych i konferencyjnych, kancelariach. Bogata oferta w ośrodkach wypoczynkowych pozwoli urządzić indywidualnie poszczególne pokoje a różnorodność kolorów w każdym z oferowanych pokoi pozwoli Gościom wybrać swój ulubiony kolor.

Na kółkach

Aktywne filtry