Kobczyk i Pluszcz

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Posiadamy zarówno produkty gotowe takie jak pościel, ale również szyjemy tekstylia na wymiar, który Państwo podacie podczas zamawiania produktu. Produkt ten zostanie dla Państwa przygotowany z najwyższą starannością i wysłany w ciągu 4-7 dni roboczych.

Okrągłe

Okrągłe siedziska – wystrój wnętrz

Od czego zależny wystrój wnętrza?

Każde wnętrze jest inne. Tak jak każdy z nas. Całość tworzą detale. To właśnie detale decydują o tym czy wnętrze ma duszę. To one określają czy chce się do niego wracać. Projektując wystrój wnętrza trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, kim tak na prawdę jesteśmy? Czego oczekujemy od życia? Dokąd zmierzamy? Każdy z nas, przynajmniej raz w życiu doświadcza tego uczucia. Wchodząc do pomieszczenia już wiemy, czy chcemy tam być.

Fotele, krzesła siedziska. To na nich spoczywamy po wyczerpującym dniu pracy. To od nich zależy czy nasze zbolałe plecy będą nam wdzięczne. Zarówno wygoda, jak i muszą współgrać. Tworzyć harmonijną całość.

Okrągłe siedzisko z nadrukiem

Okrągłe siedzisko z tkaniny Duck to idealna propozycja do każdego wnętrza. Są cenione na interesujący design i elegancki kształt. Klasyczne okrągłe i kwadratowe wpasują się w konkretne wnętrze. W zależności od upodobań można wybrać z wielu różnych wzorów i kolorów. Od stonowanych pastelowych do krzykliwych kwiatowych. Dziki temu możemy znaleźć siedzisko do wnętrza nowoczesnego i rustykalnego.

Tkanina DUCK to innowacyjny materiał łączący sobie naturalną bawełnę z poliestrem. Proporcja 65/35 sprawia, że materiał jest hydrofobowy. Jest wodoodporny i nie boi się zabrudzeń. Te właściwości docenią z pewnością miłośnicy czworonogów wszelkiej maści. Sierść, błoto i woda nie będą już problemem. Z kolei rodzice szalejących pociech docenia dodatkowo bezpieczeństwo siedzisk. Brak ostrych kantów i miękkie wypełnienie skutecznie zapobiegnie uszczerbku na zdrowiu rozbrykanych dzieci. Odpowiednio dobrane siedzisko stanowi nie tylko mebel. Okrągłe siedzisko może być wspaniałą zabawką do pokoju dziecięcego.

Niewątpliwym plusem siedzisk jest zdejmowany pokrowiec. Piorąc go w pralce można usunąć bardziej uporczywe zabrudzenia. Bez obawy o nadruk i jego kolory. Pokrowiec zapinany jest zamkiem błyskawicznym wysokiej jakości. Wysoka jakość nadruku potwierdza fakt, że pokrowiec można prasować oraz prać mechanicznie.

Wypełnienie siedziska stanowi naturalna bawełna i kulka silikonowa. Włókna silikonowe inaczej sztuczny puch posiadają wiele ciekawych właściwości. Ich największą zaletą to odporność na zgniatanie i odkształcenie. Nie zbijają się w jednolitą masę, więc wypełnione nimi przedmioty zachowują kształt. Nie są pożywka dla roztoczy, nie chłoną wilgoci oraz zapachów.

Okrągłe

Aktywne filtry