Kobczyk i Pluszcz

Jesteśmy firmą produkcyjno-handlowo-usługową. Posiadamy zarówno produkty gotowe takie jak pościel, ale również szyjemy tekstylia na wymiar, który Państwo podacie podczas zamawiania produktu. Produkt ten zostanie dla Państwa przygotowany z najwyższą starannością i wysłany w ciągu 4-7 dni roboczych.

Wkłady do poduszek

Wkłady do poduszek dekoracyjnych

Poduszki dekoracyjne to bardzo często element uzupełniający aranżację wnętrza. Aby zadbać o ich odpowiednią prezentację warto zaopatrzyć się we wkłady do poduszek. Dzięki temu rozwiązaniu mamy pełną gamę możliwości w wyborze najbardziej pasującej nam poszewki dekoracyjnej. 

Wkłady do poduszek dekoracyjnych to bardzo sprytny patent dla wszystkich, którzy cenią sobie swobodę w urządzaniu swoich wnętrz. Jeśli zdecydujemy się na skorzystanie z tego rozwiązania, będziemy mogli dowolnie zmieniać poszycia i dopasowywać je do aktualnego pomysłu na dane pomieszczenie. Poduszki dekoracyjne to jeden z łatwiejszych sposobów na zmianę dekoracji naszego mieszkania.

Dzięki wkładom możemy sobie pozwolić na częstsze zmiany, ponieważ same poszycia są najczęściej dużo tańsze, a i przy okazji będziemy mieli możliwość wyboru ze znacznie większej puli wzorów. Korzystanie z wkładów dodatkowo niweluje problem z przechowywaniem poduszek. Jeśli nasze poduszki już nam się znudziły, ale jeszcze nie jesteśmy pewni, czy w przyszłości nie będziemy chcieli do nich wrócić, musimy zorganizować dla nich miejsce do przechowywania. Pod tym względem wkłady również są rozwiązaniem bardziej praktycznym. Dekoracyjne poszycia możemy schować w szafie i skorzystać z nich, gdy tylko przyjdzie nam na to ochota. 

Wybierając wkłady do poduszek warto pamiętać o wyborze odpowiedniego rozmiaru. Aby nasze poszycia najkorzystniej się prezentowały wkład musi być o 5 cm szerszy niż poszewka. Na szczęście producenci tekstyliów dbają o odpowiednie wymiary swoich produktów, więc nie powinniśmy mieć problemów ze znalezieniem takich, które będą do siebie idealnie pasowały.

Przy wyborze musimy rozważyć również na jaki rodzaj wkładu się zdecydujemy. Najbardziej popularne są wkłady bawełniane wypełnione tzw. sztucznym puchem, czyli miękką kulką silikonową. Rozwiązanie to cechuje się dużą trwałością, dzięki wysokiej jakości płótna bawełnianego. Jest to również materiał znacznie bardziej naturalny i komfortowy.

Drugą opcją są wkłady fizelinowe. Ich największa zaletą jest z pewnością niska cena. Sama fizelina to termicznie połączone sztuczne włókna. Nie jest to może rozwiązanie sprawdzające się w innych typach tekstyliów, ale jeśli chodzi o same wkłady, to jest zdecydowanie wystarczające.

Wkłady do poduszek

Aktywne filtry